krivdnik-dinamo-peremig-u-pershiy-pivfinalniy-gri-ligi-yevropi

Кривдник "Динамо" переміг у першій півфінальній грі Ліги Європи

• 10705 переглядiв

КИЇВ. 30 квітня. УНН. У півфінальному протистоянні Ліги Європи іспанський "Вілльяреал" вдома приймав лондонський "Арсенал", передає кореспондент УНН.

За результатами першого тайму у іспанського клубу були великі шанси на підсумковий успіх в двох протистояннях цього етапу змагань – "Вілльяреал" відзначився двічі та не пропустив.

У першому моменті Чуквуезе пройшов двох суперників, м'яч відлетів до Трігероса, який і розписався у сітці "канонірів" (5 хв).

На 29-й хвилині після подачі з кутового м'яч на дальній стійці замкнув центрбек Рауль Альбіоль.

З 57-й хвилини лондонці залишилися у меншості через вилучення Себальйоса, однак це не завадило "Арсеналу" відіграти один гол – забив Пепе з пенальті (2:1).

Варто нагадати

"Вілльяреал" на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи вибив з турніру київське "Динамо".