krivdnik-dinamo-rozgromiv-klub-chigrinskogo-v-lizi-chempioniv

Кривдник "Динамо" розгромив клуб Чигринського в Лізі чемпіонів

• 10993 переглядiв

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Нідерландський “Аякс” одержав впевнену перемогу над грецьким “АЕКом” у першій зустрічі квартету Е Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент УНН.

Перша половина завершилася нульовою нічиєю, однак перерва пішла на користь господарям і вже на 46 хвилині уболівальники на “Йохан Кройфф Арені” побачили перше взяття воріт. Бразилець Нерес прострілив у штрафну, де з-за спин оборонців вискочив Тальяфіко — 1:0.

Нідерландець Ван де Бек, який змінив на полі ветерана Хунтелаара, на 77 хвилині замкнув простріл на дальню штангу від Тадіча. Наприкінці протистояння аргентинський фулбек Тальяфіко закинув м’яч за комірець кіперу греків — 3:0.

Варто відзначити, що український легіонер “АЕКу” Дмитро Чигринський провів увесь поєдинок на лаві запасних.

Зауважимо, що “AEK” програв всі шість єврокубкових матчів в Нідерландах.

Додамо також, “Аякс” не дозволив київському “Динамо” потрапити до групової стадії ЛЧ.