kubok-ukrayini-fk-karpati-zaznav-rozgromnoyi-porazki-vid-amatorskogo-klubu

Кубок України: ФК "Карпати" зазнав розгромної поразки від аматорського клубу

• 12951 переглядiв

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Львівські "Карпати" поступилися у Дунаївцях в рамках матчу Першого попереднього етапу Кубка України ФК "Епіцентр". Про це повідомляє пресцентр львівського клубу, передає УНН.

Перед самою перервою гості пропустили гол і опинилися у меншості, а в другому таймі гравець “Епіцентру” Микола Буй оформив хет-трик — 0:4.

“Враження виключно негативні, адже ми програли з великим рахунком. Однак на це є певні причини. Ми мали зовсім небагато часу на підготовку, крім того, у нас дуже молодий склад і комплектація ще триває. Команда не була готова і у фізичному плані — ми банально програвали у швидкості. „Епіцентр“ перебував у хорошому ігровому ритмі, вони стабільно виступали в чемпіонаті аматорів. А „Карпати“ фактично грали з чистого листа”, — зізнався наставник львівських “Карпат” Любомир Вовчук.

Як повідомляв УНН, три клуби подолали стартовий бар’єр Кубку України.