kvalifikatsiya-do-yevro-zbirna-angliyi-zaznala-pershoyi-porazki-pislya-fiasko-vid-ukrayini

Кваліфікація до Євро: збірна Англії зазнала першої поразки після фіаско від України

• 13375 переглядiв

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У грі 7 туру відбіркового етапу до чемпіонату Європи з футболу 2020 року пройшов матч лідерів групи А – Англії та Чехії, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Англійці на "Еден Арені" в Празі зазнали фіаско 1:2. Рахунок з пенальті відкрив Кейн, проте через 4 хвилин цифри на табло зрівняв Брабець. Переможний гол за чехів забив Ондрасек на 85 хвилині.

Примітно, що Англія перервала 43-матчеву безпрограшну серію у відбіркових турнірах. Останній раз Англія програла Україні в 2009 році (відбір ЧС-2010). Тоді українці вдома виграла з рахунком 1:0, єдиний м'яч забив Сергій Назаренко.

Додамо, у групі А чехи наздогнали англійців – по 12 очок.