kvalifikatsiya-yevro-2020-khet-trik-keyna-podaruvav-angliyi-tretyu-pospil-peremogu

Кваліфікація Євро-2020: хет-трик Кейна подарував Англії третю поспіль перемогу

• 10397 переглядiв

КИЇВ. 8 вересня. УНН. В одному із протистоянь кваліфікації до Євро-2020 на "Вемблі" зустрілися збірні Англії і Болгарії, передає кореспондент УНН.

Англійці прийнялися до справи в середині першого тайму, коли лідер атак “Тоттенхему” Гаррі Кейн відзначився після того, як болгари втратили м’яч у власній карній зоні через пресинг господарів.

Порушення правил на Решфорді призвело до голу Кейна з пенальті (50 хв). Через 5 хвилин Рахім Стерлінг засмутив воротаря гостей, замкнувши передачу все того ж Кейна. Крапку у зустрічі поставив з другого пенальті Кейн, який оформив хет-трик — 4:0.

Примітно, що у Англії 13 перемог у відбіркових матчах Євро поспіль.

Варто зазначити, що англійці провели поки три гри у нинішньому відборі і мають стовідсотковий показник в 9 очок. Комнаді вдалося обігнати Косово та очолити групу А.