latsio-svyatkuvalo-peremogu-u-tsentralniy-zustrichi-seriyi-a-proti-intera

"Лаціо" святкувало перемогу у центральній зустрічі Серії А проти "Інтера"

• 14568 переглядiв

КИЇВ. 17 лютого. УНН. До римського "Лаціо" на "Стадіо Олімпіко" завітав "Інтер" в рамках центрального протистояння 24 туру Серії А, передає кореспондент УНН.

Наприкінці тайму на потужний удар здалеку від колишнього півзахисника “орлів” Антоніо Кандреви, воротар Стракоша відзначився сейвом, але на добиванні вдало зіграв Ешлі Янг, який відкрив цифри на табло.

На старті другої половини господарі встановили паритет завдяки точному 11-метровому від Іммобіле. Переможне взяття воріт оформив Сергій Мілінкович-Савич, після розіграшу кутового на 69 хвилині — 2:1.

Варто відзначити, що Янг став першим англійським гравцем за останні 23 роки, який забив за “Інтер” у баталії Серії А.

Додамо також, “Лаціо” набрав 56 очок, обігнав “Інтер” на два бали та піднявся на другу позицію. До “Ювентуса” римлянам не вистачає одного пункту.