legka-atletika-ukrayinki-viboroli-dvi-medali-na-etapi-diamantovoyi-ligi-v-norvegiyi

Легка атлетика: українки вибороли дві медалі на етапі "Діамантової ліги" в Норвегії

• 43622 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Українські бігунки Анна Рижикова та Вікторія Ткачук здобули “срібло” та “бронзу” на дистанції 400 метрів з бар’єрами на етапі “Діамантової ліги” в Осло (Норвегія). Про це повідомили у ФЛАУ, передає УНН.

В Осло обидві Українки ввійшли до першої трійки, зокрема, залишивши позаду чинну чемпіонку Європи швейцарку Леу Шпрунгер. Швидше дистанцію подолала лише лідерка європейського сезону нідерландка Фемке Боль, якій підкорився черговий національний рекорд — 53.33 с. Рижикова впевнено фінішувала другою, показавши найкращий результат у кар’єрі — 54.15 с. А Вікторії Ткачук до РВ не вистачило лише двох сотих секунди. Вона третя (54.62 с).

Додамо, обидві українки почали літній сезон-2021 з особистих рекордів. Рижикова зуміла побити РВ, який тримався з 2012 року, й на етапі у Флоренції показати час 54.19 с. Ткачук найшвидше в кар’єрі пробігла 400 метрів з бар’єрами в Женеві, а потім повторила цей результат у фіналі чемпіонату України (54.60 с).

Інші дисципліни

У секторі для стрибків у довжину змагалася чинна чемпіонка Європи в приміщенні Марина Бех-Романчук, проте цього разу українка, на жаль, зробила п’ять заступів і залишилася без результату. На попередньому етапі у Флоренції вона була третьою. А перемогу відсвяткувала чинна чемпіонка світу німкеня Малайка Міхамбо. Вона найдалі стрибнула у фіналі трьох (6.83 м), а найкращий результат цього вечора показала у другій спробі — 6.86 м.

Водночас слідом за світовим рекордом з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед жінок не встояв і рекорд серед чоловіків. На етапі “Діамантової ліги” в Осло дворазовий чемпіон світу норвежець Карстен Варгольм на вісім сотих секунди побив 29-річне досягнення Кевіна Янга — 46.70 с.