len-onoviv-personalniy-rekord-rezultativnosti-v-yakosti-basketbolista-atlanti

Лень оновив персональний рекорд результативності в якості баскетболіста "Атланти"

• 6776 переглядiв

КИЇВ. 3 січня. УНН. В рамках зустрічі регулярного чемпіонату НБА “Вашингтон” — “Атланта” центровий збірної України Олексій Лень провів найрезультативнішу зустріч сезону, передає кореспондент УНН.

Український “бігмен” вийшов з лави запасних і вже за підсумками першої чверті присвоїв 10 очок до лицьового рахунку завдяки двом слем-данками і триочковому (майже під сирену стартового відрізку гри).

В третій і четвертій чвертях Лень продовжив домінувати під кільцем столичних баскетболістів та оформив дабл-дабл — 24 очки (10/16 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/2 штрафні), 11 підбирань, 3 блок-шоти при 1 втраті за 27:26 хвилини проведені на паркеті. Однак “яструби” зазнали поразки 98:114.

Зауважимо, що Лень оновив персональний рекорд в якості гравця “Хокс” та продемонстрував найкращий виступ за результативністю сезону. Раніше він становив 22 очки.

Додамо, більше 24-х очок за шість років кар’єри НБА Лень набирав тільки двічі у сезоні 2015-16 років (26 і 31 бали).