"Леванте" у грі в більшості перервав безпрограшну серію "Реалу"

• 11433 переглядiв

КИЇВ. 31 січня. УНН. Мадридський "Реал" провів домашній поєдинок 21 туру Прімери проти ФК "Леванте", передає УНН з посиланням на сайти команд.

Що відомо

Зустріч проходила на стадіоні “Альфредо Ді Стефано” в Мадриді і завершилася поразкою господарів з рахунком 1:2.

Фактично весь матч команда Зідана провела в меншості — вже на 9-й хвилині після перегляду відеоповтору арбітр видалив Едера Мілітао.

Навіть в меншості “Реал” відкрив рахунок на 13-й хвилині після голу Асенсіо. Однак, “Леванте” відігрався на 32-й хвилині зусиллями Моралеса. На 64 хвилині Рохер не зумів забити з пенальті, але він же виправив свою помилку голом з гри на 78 хвилині.

Український голкіпер Андрій Лунін провів увесь поєдинок у запасі.

Для “галактікос” дана поразка стала першою за останні десять матчів.

“Реал” залишився на другому місці в турнірній таблиці, програючи “Атлетіко” 7 очок, але у “матрацників” два матчі в запасі.