leykers-z-mikhaylyukom-zdobuv-pershu-peremogu-u-peredsezonniy-gri-nba

"Лейкерс" з Михайлюком здобув першу перемогу у передсезонній грі НБА

• 10497 переглядiв

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. На арені “Стейплс центру” в Лос-Анджелесі місцеві баскетболісти “Лейкерс” за яких виступає українець Святослав Михайлюк приймали БК “Сакраменто Кінгс”, передає кореспондент УНН.

Довгий час з початку баталії попереду в рахунку трималися гості. Проте лідерська гра зірки господарів Леброна Джеймса дозволила “озерним” піти на велику перерву за результату 67:66 на користь клубу із Лос-Анджелесу. На той момент Джеймс мав 18 очок на лицьовому рахунку. В напруженій боротьбі кінцівка матчу залишилась за “Лейкерс” — 128:123.

Відзначимо, що Михайлюк провів на паркеті 11:07 хвилини за які набрав 3 очки (0/2 двоочкові, 1/3 триочкові), зробив 1 підбирання при 2 втратах.

Кращими у складі переможців став Інгрем — 31 пункт, 10 підбирань, Джеймс — 18, Кузьма і Харт по 17 очок. За “королів” 19 балів здобув Марвін Беглі, 19 Фокс, 16 Бадді Хілд.

Додамо, що 7-го жовтня відбудеться дербі двох команд з Лос-Анджелесу — “Лейкерс” та “Кліпперс”.