lider-ukhl-zavoyuvav-peremogu-u-matchi-iz-bilim-barsom

Лідер УХЛ завоював перемогу у матчі із "Білим Барсом"

• 8744 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. У Білій Церкві пройшов перший поєдинок 33-го туру Української хокейної ліги, в якому місцевий клуб "Білий Барс" зустрічався проти лідера чемпіонату - херсонського "Дніпра". Про це йдеться на сайті УХЛ, передає УНН.

У першому періоді команди частіше з’ясовували стосунки за допомогою фолів і вилучень, моменти створювали хокеїсти трохи рідше. Проте, стартовий період запам’ятався інтригою і непоступливістю опонентів. У нерівних складах гості забили першими — більшість реалізував Руслан Ромащенко, який відзначився у воротах свого колишнього клубу.

Після перерви, знову ж маючи чисельну перевагу, херсонський клуб подвоїв власну перевага — в воротах господарів відзначився Кирило Бондаренко. Потім підопічні Костянтина Буценка мали півтори хвилини подвійної більшості, але хоча б раз пробити Олега Петрова їм не вдалося. І все ж, Денис Бородай виявився найспритнішим на п’ятачку воріт гостей, і відквитав одну шайбу — 1:2. Трибуни погнали своїх улюбленців вперед, а ті в свою чергу результативно провалилися в захисті. Третій гол “щук” забив Філіп Матвієнко.

У дебюті третього періоду колектив Дмитра Підгурського знову реалізував чисельну перевагу — після кидка з гострого кута від Кирила Бондаренко свою команду не зміг виручити голкіпер Кирило Кучер. Незважаючи на програш у три шайби, “барси” намагалися гідно завершити матч. І під завісу зустрічі їм вдалося закинути шайбу — Максим Ядловський точним кидком в більшості встановив остаточні підсумок поєдинку — 4:2.

Зауважимо, що “Дніпро” зберіг за собою першу позицію в регулярному чемпіонаті — 79 очок проти 76 в “Донбасу”.