lideri-ukhl-zdobuli-dvi-peremogi-v-chvertfinalakh

Лідери УХЛ здобули дві перемоги в чвертьфіналах

• 10833 переглядiв

КИЇВ. 18 лютого. УНН. У рамках 35-го туру регулярного чемпіонату УХЛ п'яту очну зустріч в сезоні провели "Маріуполь" та "Кременчук", а іншому протистоянні зіграли "Донбас" в гостях обіграв "Краматорськ", передає УНН із посиланням на пресцентр УХЛ.

Дуже впевнено матч почали саме гості зустрічі і вже до екватора першого періоду “Маріуполь” поступався 0:2 — Коробов оформив дубль. А до кінця першої двадцятихвилинки Савченко збільшив перевагу своєї команди до трьох шайб.

Другий період “Маріуполь” почав зі швидкою закинутої шайби — один гол відквитав Коваленко. Однак, вже через 4 хвилини Ворона знову повернув комфортний розрив в рахунку.

Першу половину третього відрізка зустрічі команди відіграли в гострій боротьбі, проте без закинутих шайб. Під завісу матчу кременчужани ще раз прошили Дмитрієва, встановивши остаточний рахунок 5:1 на табло.

В іншій баталії “Кременчук” обіграв в гостях “Краматорськ” (2:5).