liga-chempioniv-klub-rebrova-zdobuv-gostovu-nichiyu-v-matchi-tretogo-vidbirkovogo-etapu

Ліга чемпіонів: клуб Реброва здобув гостьову нічию в матчі третього відбіркового етапу

• 10159 переглядiв

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Чемпіон Угорщини "Ференцварош" на чолі із Сергієм Ребровим провів першу зустріч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє УНН.

У гостьовій баталії угорці протистояли чемпіону Хорватії "Динамо" із Загреба. Швидке взяття воріт дозволило хорватам довгий час перебувати попереду. На 7 хвилині відзначився Ольмо. Однак "Ференцварош" встановив паритет у рахунку наприкінці ігрової години. Гольову атаку розпочав наш Олександр Зубков, а завершив Сігер – 1:1.

Відзначимо, що наші Зубков та Ігор Харатін провели повні поєдинки, а Ігнатенко з'явився на полі тільки на 89 хвилині.

Додамо, що в інших протистояннях "Аякс" в гостях розписав результативну нічию із "ПАОКом" – 2:2, "Црвєна Звєзда" не змогла вдома обіграти "Копенгаген" – 1:1, а "Карабах" в гостях виявився сильнішим за "АПОЕЛ" – 1:2.