liga-chempioniv-lideri-grupi-e-zigrali-vnichiyu

Ліга чемпіонів: лідери групи Е зіграли внічию

• 7656 переглядiв

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. У Мюнхені відбувся поєдинок групового турніру Ліги чемпіонів в якому в гості до “Баварії” приїхав нідерландський “Аякс”, передає кореспондент УНН.

Початок зустрічі був за німецьким грандом. Навіс Роббена увінчався ударом головою ніким не прикритим Матсом Хуммельсом.

Однак в середині тайму цифри на табло вирівнялися. Марокканський фулбек Мазрауі пройшов кількох опонентів, зіграв у стіночку з Тадічем, та пробив голкіпера Онана — 1:1.

Таким чином, перервалася 12-матчева переможна серія “Баварії” в домашніх зустрічах на груповому етапі ЛЧ.

Зауважимо, що наставник “Аякса” Ерік тен Хаг тренував резервістів “Баварії” у період 2013-15 років.

Додамо також, в турнірній таблиці команди мають по 4 очки і поділяють перші місця групи Е.