liga-chempioniv-malinovskiy-dopomig-atalanti-vidnyati-ochki-u-manchester-siti

Ліга чемпіонів: Маліновський допоміг "Аталанті" відняти очки у "Манчестер Сіті"

• 11997 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" в Мілані приймала "Манчестер Сіті", повідомляє УНН.

Півзахисник італійського клубу і збірної України Руслан Маліновський з’явився на полі на 84-й хвилині, але результативними діями не відзначився. На той момент рахунок на табло був 1:1, який не змінився до кінця баталії. Українець Олександр Зінченко через травму пропустив матч за “МС”.

У господарів забивав Пашаліч, у гостей — Стерлінг. Крім того, у “міщан” пенальті не забив Габріель Жезус.

Примітно, що англійці закінчували гру у меншості, адже на 81 хвилині пряму червону картку отримав Клаудіо Браво.

Додамо, що в цьому сезоні Маліновський зіграв у складі бергамців 13 матчів і забив один м’яч.