liga-chempioniv-rakitskiy-vidznachivsya-pershim-golom-v-sezoni-za-zenit

Ліга чемпіонів: Ракицький відзначився першим голом в сезоні за "Зеніт"

• 13908 переглядiв

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Колишній захисник збірної України, нині "Зеніту" - Ярослав Ракицький, відзначився голом у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів проти "РБ Лейпцига", повідомляє УНН.

На 25 хвилині гостьової зустрічі українець грудьми прийняв м'яч на дальній дистанції і другим дотиком завдав потужного пострілу – м'яч від газону влетів у сітку воріт.

Однак Лаймер зрівняв рахунок після красивої комбінації на початку другого тайму (49 хв), а Забітцер на 59 хв приніс "РБ Лейпцигу" перемогу ударом в "дев'ятку" – 2:1.

Зазначимо, "Зеніт" це вже четвертий гол Ракицького у формі "Зеніту". Також це дебютний для українця гол за росіян в Лізі чемпіонів.

Додамо також, "Зеніт" зазнав першої поразки в цій Лізі чемпіонів – 4 очки і другий рядок в квартеті G.