liga-konferentsiy-uyefa-kolos-u-gri-v-bilshosti-ne-zumiv-obigrati-klub-z-kazakhstanu

Ліга конференцій УЄФА: “Колос” у грі в більшості не зумів обіграти клуб з Казахстану

• 13872 переглядiв

КИЇВ. 6 серпня. УНН. У Ковалівці відбувся перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій УЄФА за участі “Колоса і “Шахтаря” із Казахстану, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Колоса”.

Деталі

У матчі варто відзначити три моменти. На 22 хвилині голкіпер Волинець врятував господарів. Після подачі кутового Букорац розстрілював ворота, проте голкіпер здійснив сейв. Через кілька хвилин Олександр Чорноморець пробив метрів з двадцяти — м’яч пролетів біля хрестовини казахів.

Крім того, н а 72 хвилині бразилець Дієго мав забивати, але м’яч влучив у зовнішній бік стійки воріт “Колоса” — 0:0.

Зазначимо, що македонець Атанаскоскі отримав червону картку на 76 хвилині баталії.

Зауважимо, раніше “Колос” та “Шахтар” (Караганда) не зустрічалися між собою. Взагалі, “Колос” не зустрічався з командами з Казахстану, а “Шахтар” — з командами з України.