liverpul-i-napoli-v-ochnomu-matchi-viznachili-volodarya-putivki-v-pley-of-lch

"Ліверпуль" і "Наполі" в очному матчі визначили володаря путівки в плей-оф ЛЧ

• 9712 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. В центральному протистоянні змагального вечора 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" та "Наполі" визначився учасник 1/8 фіналу турніру, передає кореспондент УНН.

Команди в першому таймі продемонстрували високі швидкості та запальну гру, але забити вдалося тільки господарям "Енфілду".

На 34 хвилині Мохамед Салах поставив корпус у чужій штрафній візаві, потім з м'ячем пройшов одного із польових гравців, а далі з гострого кута відправив м'яч між ніг воротарю неаполітанців. Після відпочинку італійцям так і не вдалося вирвати нічию – 1:0.

Зазначимо, що обидві команди закінчили виступи у квартеті С з 9 очками, пропустивши вперед "ПСЖ" (11). Друге місце дісталося "Ліверпулю", а з ним і путівка до плей-оф змагань. "Наполі" продовжить боротьбу у Лізі Європи.