liverpul-u-menshosti-virvav-peremogu-v-rezultativniy-gri-apl

"Ліверпуль" у меншості вирвав перемогу в результативній грі АПЛ

• 8010 переглядiв

КИЇВ. 20 січня. УНН. Уболівальники “Енфілда” стали свідками семи голів у зустрічі місцевого ФК “Ліверпуль” проти “Крістал Пелас” в рамках протистояння 23 туру Англійської Прем’єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Єдиний м’яч у першому таймі забили футболісти “Крістал Пелас”. Заа прострілив в центр карного майданчику, де передачу замкнув Таунсенд. Натомість по перерві “мерсисайдці” оформили швидкі два голи. Авторами м’ячів стали Салах і Фірміно. Згодом верхову боротьбу після подачі з кутового виграв Томкінс та зрівняв цифри на табло — 2:2.

Через 10 хвилин Салах вивів вперед “Ліверпуль” після помилки воротаря гостей. В додатковий час до матчу команди обмінялися голами — за господарів відзначився Мане, а за “Крістал Пелас” Майер. Як наслідок 4:3 на користь “Ліверпуля”.

Примітно, що з 89 хвилини Джеймс Мілнер отримав другу жовту картку та залишив товаришів по “Ліверпулю” у меншості.

Додамо, що “Ліверпуль” набрав 60 очок і відірвався від найближчого конкурента за перше місце “Манчестер Сіті” на 7 пунктів.