liverpul-zavdav-porazki-manchester-siti-u-gri-lideriv-apl

"Ліверпуль" завдав поразки "Манчестер Сіті" у грі лідерів АПЛ

• 9105 переглядiв

КИЇВ. 12 листопада. УНН. У матчі лідерів Англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка гостював у "Ліверпуля", передає УНН.

Господарям вдалося двічі засмутити "міщан" в перші 13 хвилин. Не вдале вибиття м'яча зі штрафного призвело до точного пострілу з-за меж штрафної від Фабіньо. Далі Салах головою вразив сітку воріт "мерсисайдців" з передачі Робертсона.

На старті другої половини навіс на дальню стійку Хендерсона замкнув Мане. Гол-престижу за гостей оформив Бернарду Сілва на 78 хвилині зустрічі – 3:1.

Зінченко продовжив пропускати матчі "Манчестера Сіті", адже минулого місяця переніс операцію на коліні.

Додамо, що до цього туру команди були першими в таблиці. Наразі "Ліверпуль" йде на вершині – 34 очки, "міщани" впали на 4 місце із 25 пунктами.