madridskiy-real-zaznav-shostoyi-porazki-v-primeri

Мадридський "Реал" зазнав шостої поразки в Прімері

• 8912 переглядiв

КИЇВ. 7 січня. УНН. Мадридський "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" зазнав домашньої поразки у зустрічі 18 туру іспанської Прімери проти "Реал Сосьєдаду", передає кореспондент УНН.

Вже на стартових хвилинах Каземіро збив у власній карній зоні опонента за що його клуб отримав пенальті по власним воротам. З 11-метрової точки прицільним був Вілліан Хосе. Під завершення тайму Лукас Васкес поцілив у поперечину "Сосьєдаду".

Після проходження години матчу Лукас отримав другу жовту картку за підкат та залишив господарів у меншості. На 83 хвилині Пардо засмутив "вершкових" у контратаці – 0:2.

Отже, після матчу "Реал" залишився на п'ятому місці в турнірній таблиці іспанської національного чемпіонату, набравши 30 очок. "Реал Сосьєдад" (22) піднявся на 11-е місце.

Додамо, у наступному турі "галактікос" на виїзді зіграють з "Бетісом". "Реалу Сосьєдад" належить провести домашня зустріч з "Еспаньолом".