Магучіх та Ісаченков стали найкращими легкоатлетами січня в Україні

• 17862 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Спортсмени Ярослава Магучіх і Ярослав Ісаченков – найкращі легкоатлети січня в Україні. Про це УНН повідомили у пресслужбі ФЛАУ.

“Ярославу Магучіх і Ярослава Ісаченкова визнано найкращими легкоатлетами січня в Україні”, — йдеться у повідомленні.

Ярослава Магучіх виграла “Меморіал Олексія Дем’янюка”, міжнародні змагання зі стрибків у висоту у Коттбусі та етап World Athletics Indoor Tour у Карлсруе. Двічі встановлювала світовий юніорський рекорд зі стрибків у висоту у приміщенні (2,01 м, Львів і 2,02 м, Карлсруе), встановила рекорд України зі стрибків у висоту у приміщенні (2,02 м).

Ярослав Ісаченков виграв змагання зі стрибків у довжину на міжнародному легкоатлетичному турнірі у Негвіздах (7,96 м) і посів друге місце у Яблонці (7,52 м).

У голосуванні за найкращих легкоатлетів місяця за версією Легкої атлетики України беруть участь експерти (Рада ФЛАУ), ЗМІ і вболівальники. Голоси у кожній категорії рахуються як третина всіх голосів.

Нагадаємо, українська стрибунка у висоту Магучіх тріумфувала на турнірі в Глазго.