malinovskiy-oformiv-rezultativnu-peredachu-u-peremozhniy-gri-atalanti-v-seriyi-a

Маліновський оформив результативну передачу у переможній грі "Аталанти" в Серії А

• 11356 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. В рамках 31 туру італійської Серії А відбувся поєдинок за участі “Аталанти” Руслана Маліновського із “Сампдорією”, інформує УНН з посиланням на сайт клубу.

На 66 хвилині гості залишились у меншості через вилучення Раньєрі. Через три хвилини на полі з’явився українець. Згодом він подав з кутового на дальню стійку, де Рафаель Толой відзначився голом. Розіграш кутового на 85 хвилині привів до другого гола клубу з Бергамо. Автором взяття воріт став Луїс Муріель — 2:0.

Клуб з Бергамо піднявся на третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату із 66 очками. Відставання від “Лаціо” складає лише два очки.

Додамо, що в сезоні-2019/2020 Маліновський провів у складі італійського клубу 37 матчів, в яких забив шість м’ячів та віддав чотири результативні паси.