malinovskiy-otrimav-igroviy-chas-u-startoviy-peremozhniy-gri-atalanti-v-seriyi-a

Маліновський отримав ігровий час у стартовій переможній грі "Аталанти" в Серії А

• 9994 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. В рамках другого туру Серї А з футболу "Аталанта" півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського обіграла "Торіно", інформує УНН.

Через серпневі матчі Ліги чемпіонів бергамці пропускали стартовий тур Серії А. Тож свій перший офіційний поєдинок у сезоні-2020/2021 "Аталанта" провела на виїзді проти "Торіно".

Попри пропущений гол від Белотті на 11 хвилині, гості відповіли одразу 3-ма забитими м’ячами від Гомеса (13 хвилина), Муріеля (21) та Хатебура (42). У відповідь Белотті оформив дубль, але крапку у грі після перерви поставив Де Рон (54) – 4:2.
Наш футболіст зі старту залишився на лаві для запасних і з'явився на полі на 64-й хвилині зустрічі, не зумівши відзначитися результативною дією.

Додамо, що команда Гасперіні стала найрезультативнішою в попередньому розіграші чемпіонату Серії А.