malinovskiy-vzyav-uchast-u-nischivniy-peremozi-atalanti-nad-udineze

Маліновський взяв участь у нищівній перемозі "Аталанти" над "Удінезе"

• 13351 переглядiв

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. У 9-му турі італійської Серії А "Аталанта" півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського вдома декласувала "Удінезе", інформує УНН з посиланням на сайт Серії А.

За підсумками першого тайму господарі мали вже перевагу у два м’ячі, яку покращили до шести у другій 45-хвилинці — 7:1.

Хет-трик вдалося здійснити Луїсу Муріелю, дубль додав Йосип Ілічич, також забивав Пашаліч і Амад Траоре. Гол престижу за “Удінезе” забив Окака.

Українець Маліновський з’явився на полі на 52-й хвилині зустрічі, але результативними діями не відзначився.

Примітно, що 17-річний Амад Траоре став першим футболістом 2002 року народження, якому вдалося забити гол в Серії А.

Додамо, набравши 20 очок, бергамці посідають третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату країни, відстаючи на 2 бали від “Інтера” і на 3 від “Ювентуса”. На 3 бали позаду “Наполі”, на 4 — “Рома”, на 5 “Лаціо”.