malinovskiy-vzyav-uchast-u-rozgromniy-peremozi-atalanti-v-pley-off-ligi-chempioniv

Маліновський взяв участь у розгромній перемозі "Аталанти" в плей-офф Ліги чемпіонів

• 15610 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. На стадіоні "Джузеппе Меацца" відбулося перше протистояння 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у парі "Аталанта" – "Валенсія", передає кореспондент УНН.

На 16 хвилині простріл колишнього півзахисника "Металіста" Гомеса замкнув Хатебур, який зіграв на випередження. Ближче до кінцівки тайму Ілічич пройшов опір двох візаві та завдав потужного удар з меж штрафної – 2:0.

По перерві Фройлер зробив рахунок розгромним (57 хв), а дубль Хатебура змінив цифри на табло до непристойного – 4:0. М'яч-престижу за іспанців забив Черишев – 4:1.

Примітно, що Руслан Маліновський вийшов на поле на 81 хвилині – результативними діями не відзначався.

Додамо, матч-відповідь відбудеться 10 березня.