manchester-siti-ta-chelsi-probilisya-v-1-8-finalu-kubku-angliyi

"Манчестер Сіті" та "Челсі" пробилися в 1/8 фіналу Кубку Англії

• 10294 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. На стадії 1/16 фіналу Кубку Англії з футболу відбулися кілька матчів за участю лідерів Англійської Прем'єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайти клубів.

Гостьова гра проти “Кардіфф Сіті” завершилася перемогою лідера АПЛ “Манчестер Сіті” — 0:2. Голами відзначились Де Брюйне та Стерлінг в першому таймі.

Натомість чинний чемпіон Англії “Челсі” розгромив “Ньюкасл” 3:0. Цифри на табло першим змінив Батшуайі на 31 хвилині. Згодом Батшуайі ще й оформив гол “в роздягальню”. Крапку у протистоянні на 72 хвилині поставив Алонсо.

Варто відзначити, що суперники “городян” та “синіх” визначаться за підсумками майбутнього жеребкування.

Додамо, що також учасниками 1/8 фіналу стали: “Ковентрі”, “Саутгемптон”, “Брайтон”, “Віган”, “Халл Сіті”, “Шеффілд Юнайтед”, “Шеффілд Уенсдей”, “Манчестер Юнайтед”, “Лестер” і “Вест Бромвіч”.