manchester-siti-u-matchi-z-arsenalom-prinis-pyatisotu-peremogu-gvardioli

"Манчестер Сіті" у матчі з "Арсеналом" приніс п'ятисоту перемогу Гвардіолі

• 9780 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. В Англійській Прем'єр-лізі відбувся поєдинок грандів – "Манчестер Сіті" приймав "Арсенал", повідомляє УНН з посиланням на сайти команд.

Рахім Стерлінг в середині першого тайму став автором єдиного голу у грі — 1:0. Українець Олександр Зінченко пропустив гру через травму.

Таким чином, лондонці програли “містянам” в чемпіонаті в сьомому матчі поспіль. Довша серія з поразок у матчах з конкретним суперником у “Арсеналу” була лише проти “Лідса” в 1973-1976 роках — 8 ігор.

Крім того, 49-річний фахівець Хосеп Гвардіола здобув п’ятисоту перемогу в тренерській кар’єрі, враховуючи всі турніри, а також період в “Барселоні Б”.

Відзначимо, що в інших протистояннях 5-го туру “Манчестер Юнайтед” в гостях розібрався із “Ньюкаслом” — 4:1, а “Челсі” та “Саутгемптон” звели баталію внічию 3:3.