manchester-yunayted-popri-dva-propuscheni-goli-virvav-peremogu-u-nyukasla

"Манчестер Юнайтед" попри два пропущені голи вирвав перемогу у "Ньюкасла"

• 8466 переглядiв

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Гранд англійського футболу “Манчестер Юнайтед” на арені “Олд Траффорд” перервав серію невдач, обіграв у 8-му турі АПЛ “Ньюкасл”, передає кореспондент УНН.

Старт зустрічі пройшов напрочуд невдало для команди Моурінью. На 7 і 10 хвилинах вони пропустили м’ячі від Кенеді та Муто.

Рятуватися “червоні дияволи” почали тільки в заключні 20 хвилин, коли на поле з’явився Алексіс Санчес. Хуан Мата ефективно пробив зі штрафного, а через шість хвилин нападник Марсьяль використав дотепний пас п’ятою від Погба, та пробив під штангу воріт гостей. На останній хвилині основного часу Санчес приніс “МЮ” три очки завдяки удару головою з близької відстані — 3:2.

Зауважимо, що для команди Моурінью це перша перемога після серії з 2-х нічиїх та 2-х поразок в різноманітних турнірах.

Додамо, що “МЮ” з 13 очками поки лише на 8-й сходинці турнірної таблиці.