manchester-yunayted-postupivsya-totenkhemu-u-tsentralniy-gri-turu-apl

"Манчестер Юнайтед" поступився "Тотенхему" у центральній грі туру АПЛ

• 11613 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. На стадіоні “Уемблі” “Тотенхем Хотспур” приймав одного із лідерів Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” у зустрічі 25-го туру турніру, передає кореспондент УНН.

Розіграш з центру поля футболістами “Тотенхема” при стартовому свистку арбітра відразу завершився взяття воріт. Кейн виграв боротьбу на другому поверсі, м’яч долетів до Делле Аллі. Після заблокованого удару Аллі м’яч відхопив Крістіан Еріксен і відправив його у сітку — 1:0.

На 28 хвилині протистояння простріл Тріппьєра обернувся до зрізки Джонса у власні ворота. Найкращий шанс забити гол був у другій половині у Ромелу Лукаку, але Лльоріс оформив сейв — 2:0.

Таким чином, “шпори” перервали серію “червоних дияволів” без поразок, яка тривала в АПЛ вже 8-м поєдинків.

Примітно, що у складі “червоних дияволів” дебютував зірковий новачок чилієць Алексіс Санчес. Екс-гравець “Арсеналу” провів на полі весь тайм — без результативних дій.

Зазначимо, що в турнірній таблиці “МЮ” з 53 очками знаходиться на другому щаблі АПЛ, а “Тотенхем” з 48 очками 5-й.