manchester-yunayted-prodovzhiv-peremozhnu-seriyu-v-apl

Манчестер Юнайтед продовжив переможну серію в АПЛ

• 10908 переглядiв

КИЇВ. 20 січня. УНН. У гості до "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд" завітали футболісти "Брайтона". Зустріч відбулася в рамках 23 туру АПЛ, передає кореспондент УНН.

На 27 хвилині за фол на Погбі рефері призначив 11-метровий, який реалізував сам постраждалий. До перерви "червоні дияволи" закріпили лідируючу позицію в баталії. Решфорд отримав м'яч на лівій бровці у чужій штрафній, обіграв одного оборонця і зарядив м'яч під каркас воріт. Гостей вистачило на один м'яч від Гросса – 2:1.

Примітно, що "МЮ" здобули шосту підряд звитягу в АПЛ під орудою Сульшера. Норвежець став першим тренером манкуніанців, якому це вдалося на старті в я кості головного тренера, і лише третім в епоху АПЛ після Пепа Гвардіоли ("Манчестер Сіті") і Карло Анчелотті ("Челсі").

Нагадаємо, Манчестер Юнайтед продовжив переможну серію після зміни наставника.