manchester-yunayted-upustiv-peremogu-ta-zavershiv-vigrashnu-seriyu-v-apl

"Манчестер Юнайтед" упустив перемогу та завершив виграшну серію в АПЛ

• 10449 переглядiв

КИЇВ. 15 липня. УНН. ФК "Саутгемптон" у зустрічі 35 туру АПЛ перервав переможну серію "Манчестер Юнайтед", повідомляє УНН.

Втрата м’яча Поля Погба біля власної карної зони призвела до голу Армстронга. Через сім хвилини Марсьяль у боротьбі з трьома опонентами зумів проштовхнути м’яч в штрафній зоні на Решфорда, і той зрівняв рахунок. Сольний прохід Марсьяля призвів до голу “МЮ” на 23 хвилині — 2:1.

У драматичній розв’язці матчу “Саутгемптон” заробив право на подачу кутового. Після неї м’яч ногою у падінні на 90 + 6 хвилині заштовхнув до сітки ірландець Обафемі — 2:2.

Примітно, що у “червоних дияволів” завершилася переможна серія, яка складалася із 4-х баталій — 59 очок і 5-те місце. “Саутгемптон” 12-й — 45.