manchester-yunayted-zaznav-chetvertoyi-porazki-pid-orudoyu-sulshera

"Манчестер Юнайтед" зазнав четвертої поразки під орудою Сульшера

• 8032 переглядiв

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Футболісти “Вулверхемптона” на стадіоні “Молінью” прийняли англійський гранд “Манчестер Юнайтед” у 29 турі чемпіонату Англії, передає кореспондент УНН.

Першими забити гол вдалося записному фавориту матчу “манчестер Юнайтед”. Фред на підступах до штрафної передачею знайшов Мактонімая і 22-річний півзахисник вразив ворота ударом під стійку. Недовго “червоні дияволи” трималися попереду. На 25 хвилині захист гостей пропустив вихід віч-на-віч з воротарем Жоти і португальський нападник переграв Де Хеа — 1:1.

Переможний гол відбувся на 77 хвилині, коли при метушні у штрафній м’яч у власну сітку зрізав Смоллінг — 2:1 на користь “Велверхемптона”.

Примітно, що дана поразка стала лише 4-ю при керівництві норвезького тренера Сульшера.

Додамо, що “МЮ” мають 61 пункт — 5-й щабель. “Велверхемптон” йде 7-м — 47.