manchester-yunayted-zdolav-arsenal-u-kubku-angliyi

"Манчестер Юнайтед" здолав "Арсенал" у Кубку Англії

• 9174 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії лондонський "Арсенал" приймав на стадіоні "Емірейтс" "Манчестер Юнайтед", передає кореспондент УНН.

Протягом трьох хвилин першого тайму (31, 33) "червоні дияволи" відправили два м'ячі у сітку "канонірів", зробивши значну заявку на перемогу. Гості розіграли комбінації, при яких забивали Алексіс Санчес і Лінгард. При цьому вивіреними передачами партнерів знаходив Ромелу Лукаку.

Однак господарі спромоглися відквитати один м'яч ще до перерви – Обамеянг відзначився ударом у порожні ворота Серхіо Ромеро. Крапку у грі поставив Марсьяль на 82 хвилині – 1:3.

Додамо також, в іншому протистоянні турніру "Брістоль Сіті" розібрався із "Болтоном" – 2:1. Усі інші протистояння Кубку пройдуть сьогодні.

Нагадаємо, Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" вийти у фінал Кубку англійської ліги.