mariia-aniichyn-zdobula-istorychnu-bronzu-u-bih-eiri-na-yuniorskomu-chempionati-svitu-z-frystailu

Марія Анійчин здобула історичну бронзу у біг-ейрі на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу

• 100962 переглядiв

16-річна українська спортсменка Марія Анійчин здобула бронзову медаль у дисципліні біг-ейр на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу в італійському Лівіньо, ставши першою українкою, яка виграла медаль на міжнародних змаганнях з фристайлу.

Українська спортсменка Марія Анійчин здобула першу в історії медаль для країни на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На світовій першості, що проходить у італійському Лівіньйо, 16-річна Марія Анійчин вразила своїм виступом у дисципліні біґ-ейр. Вона виконала стрибок "Misty 7", за який отримала високу оцінку в 78.66 бала, що забезпечило їй бронзову медаль.

Марія Анійчин з Івано-Франківщини стала першою українською атлеткою, яка здобула медаль на юніорських міжнародних змаганнях з фристайлу.

Українські фристайлісти завершують сезон лідерами Кубка Європи у швейцарському Айроло22.03.24, 17:00 • [views_0]