mariupol-svyatkuvav-peremogu-v-derbi-donbasu

"Маріуполь" святкував перемогу в дербі "Донбасу"

• 7401 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Після нетривалої паузи на футбольні поля України повернулася Прем’єр-ліга. У восьмому турі УПЛ “Олімпік” приймав “Маріуполь”, інформує УНН із посиланням на прес-служби клубів.

Дебют зустрічі був за маріупольцями. Приазовці непогано контролювали м’яч і на 8-й хвилині цілком заслужено відкрили рахунок. Фомін увірвався в штрафну зліва, виманив на себе голкіпера, але знайти вільного партнера у воротарському не зумів. Однак Федорчук підібрав м’яч і з-за меж штрафного майданчика пробив точно в кут.

На 14-й хвилині приазовці ледь не забили другий м’яч. Мишньов з правого флангу майстерно навісив на Фоміна — м’яч після удару форварда влучив у поперечину. Потім був момент у Федорчука, який небезпечно пробив головою — “Олімпік” виручив Кринській.

Гра давалася гостям, але “Олімпік” несподівано зрівняв рахунок. Балашов увірвався в штрафну, “підставившись” під Яворського, впав — рефері вказав на “точку”. Вакуленко був точний. Після цього вирівнялася і проходила переважно в центрі поля без небезпечних моментів біля воріт суперників.

Другий тайм обидві команди почали активно. На 47-й хвилині Ксьонз з хорошої позиції пробив вище воріт. В атаці у відповідь Фомін з меж штрафного ледь не поцілив у ближній кут воріт Кринського. Потім Полегенько з Зубковим розкрили правий фланг. Олександр увірвався в штрафну і прострілив. Фомін до м’яча не дістався, але м’яч залишився у приазовців — Тищенко після пасу Мишнева з 10-ти метрів вдарив вище.

В середині тайму Олександр Бабич посилив атакуючу лінію команди, кинувши в бій з лави Вакулу і Борячука. І на 80-й хвилині приазовці таки вийшли вперед. Кринський, реагуючи на довгу передачу, вийшов за межі штрафного і в боротьбі з Борячуком помилився. М’яч відскочив до Фоміна. Руслан метрів з 20-ти послав м’яч практично в порожні ворота.

“Олімпік”, прагнучи відігратися, великими силами пішов вперед. А на 88-й хвилині маріупольці забили третій м’яч. Чурко в контратаці заробив кутовий — Вакула навісив і Федорчук з лінії воротарського пробив повз голкіпера — 3:1.

“Нам не вистачало останнього пасу. У нас були пропозиції за спини суперникам, якщо ви звернули увагу, ми так заробили пенальті і забили гол. За рахунок цих відкриттів Ксьонз вийшов на ударну позицію, потрібно було просто потрапити в ворота. Але дійсно, нам не вистачає гостроти, тому що не вистачає думки і останнього завершального пасу”, — сказав наставник “Олімпіку” Роман Санжар.

Додамо, “Олімпік” з 9 очками займає аналогічне місце із своїми пунктами. “Маріуполь” передостанній в таблиці — 7 балів.