mariupol-u-matchi-z-minayem-prodovzhiv-bezvigrashnu-seriyu-v-chempionati-ukrayini

"Маріуполь" у матчі з "Минаєм" продовжив безвиграшну серію в чемпіонаті України

• 13423 переглядiв

КИЇВ. 20 березня. УНН. У першому матчі 19 туру Української Прем'єр-ліги між "Маріуполем" та "Минаєм" зафіксована нічия, передає кореспондент УНН.

У першій половині активніше виглядали гравці "Маріуполя". Відзначимо удар зльоту від Мишньова (повз воріт), його нереалізований вихід з воротарем, а також спробу Очеретка (зреагував голкіпер).

Після перерви ситуація кардинально не змінилася. Жодна команда в підсумку так і не змогла відзначитися, хоча моменти мали й ті, й інші аж до останніх секунд – 0:0.

"Минай", який пропускав голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор, перервав невдалу серію, набравши 14 очок – 12 місце. "Маріуполь" не може виграти вже вісім поєдинків поспіль в УПЛ – 9 сходинка з 18 балами.