mariupol-vtrativ-peremogu-u-poyedinku-upl-proti-karpat

"Маріуполь" втратив перемогу у поєдинку УПЛ проти "Карпат"

• 8912 переглядiв

КИЇВ. 10 листопада. УНН. У другій баталії змагального дня 14 туру Української Прем'єр-ліги в гості до "Маріуполя" завітали львівські "Карпати", передає кореспондент УНН.

На 15 хвилині "леви" проґавили швидкий випад на власні ворота. Як наслідок голкіпера Кудрика розстріляв Чурко – 1:0. По перерві ще одна швидка атака дала плоди приазовцям – гол ударом від стійки забив Мішньов.

Один гол львів'яни відіграли на 58 хвилині, коли оборонці господарів кинули на лівій штанзі самого Назаріну (2:1). Саме Назаріна зумів принести гостям нічию 2:2, забивши з пенальті на 90 + 3 хвилині протистояння.

Зазначимо, гольова домашня серія "Маріуполя" у ворота "Карпат" в Чемпіонатах України з березня 1999 року триває 17 матчів — 31 гол.

Додамо, нічийний серіал азовців та "левів" триває 4 гри поспіль, причому в кожному матчі з трьох попередніх був один і той же рахунок - 1:1.