mariupol-zavdav-oleksandriyi-drugu-pospil-porazku-v-upl

"Маріуполь" завдав "Олександрії" другу поспіль поразку в УПЛ

• 11455 переглядiв

КИЇВ. 22 вересня. УНН. У першому поєдинку дев'ятого туру УПЛ "Маріуполь" приймав на полі стадіоні "Іллічівець" футболістів "Олександрії", повідомляє кореспондент УНН.

Вже у першу 10-хвилинку аутсайдери чемпіонату зуміли відкрити рахунок. Закид за спини захисників на Руслана Фоміна супроводжувався точним ударом низом під ближню стійку воріт. Також у першому таймі Мішньов пробував щастя ударом через себе – м'яч пройшов вище воріт.

По перерві в "Олександрії" варто згадати спробу Ковальця – кіпер зреагував. Приазовці відповіли виходом один на один Фоміна з Паньківим. Воротар вийшов переможцем. Загалом матч так і завершився перемогою господарів 1:0.

Зауважимо, що "Маріуполь" перервав невтішну для себе серію – в попередніх 12 матчах команда неодмінно пропускала голи.

Нагадаємо, півзахисника "Маріуполя" визнали кращим футболістом восьмого туру УПЛ.