mariupol-zdobuv-rozgromniy-vigrash-nad-vorskloyu

"Маріуполь" здобув розгромний виграш над "Ворсклою"

• 11019 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. У другому поєдинку 21 туру УПЛ в гості до "Маріуполя" прибула полтавська "Ворскла", передає кореспондент УНН.

Господарі, які ведуть відчайдушну боротьбу за вихід до топ-6 завоювали переконливу звитягу 3:0. У першому таймі Мішньов розписався у воротах Різника з пенальті, по перерві забив Топалов з пасу Кулакова (47 хв) і Чоботенко (80). Асистентом став Мішньов.

В додатковий час вилучення у переможців отримав Муравський за відмашку рукою по обличчю візаві.

Примітно, що полтавчани зазнали 180 поразки за усі часи виступів в УПЛ. Їх програшна гостьова серія триває 9 матчів (з 14 вересня).

Додамо, приазовці набрали 25 очок і від 6-го місця, на якому йде "Колос", відстають на один пункт.

Нагадаємо, опубліковано рейтинг найбагатших українських футболістів.