match-z-troma-viluchennyami-vorskla-na-ostannikh-sekundakh-vtratila-peremogu-nad-dnipro-1

Матч з трьома вилученнями: “Ворскла” на останніх секундах втратила перемогу над “Дніпро-1”

• 10954 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У стартовому поєдинку п’ятого туру чемпіонату України з футболу в гості до “Дніпра-1” завітав один із лідерів змагань — полтавська “Ворскла”, передає кореспондент УНН.

На 14 хвилині Олександр Назаренко відзначився дебютним голом у сезону. Когут віддав передачу у штрафну, і на дальній стійці Назаренко, знаходячись ніким не прикритим, додав м’яч у сітку. Рахунок був зрівняний за схожим сценарієм на 42 хвилині — Пердута здійснив верховий простріл і Кулач самісінький головою відправив м’яч у сітку.

На 66 хвилині сольний прохід Кане призвів до голу африканця. З 74 по 90+4 хвилини у команд відбулося одразу три вилучення. У “Дніпра” вилучили Цурікова, у суперників — Скляра та Кане. У підсумку із фінальним свистком удар Булеци приніс дніпрянам нічию 2:2.

Таким чином, клубний рекордний гольовий серіал “Дніпра-1” триває 10 ігор — 16 м’ячів.

Додамо, наразі “Ворскла” йде першою в чемпіонаті — 11, а “Дніпро-1” з 2-ма балами тільки 12-й.