mayami-zdobuv-drugiy-vigrash-u-finali-konferentsiyi-nba

"Маямі" здобув другий виграш у фіналі конференції НБА

• 11596 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. В рамках другого поєдинку серії плей-офф фіналу Східної конференції НБА між "Маямі Хіт" і "Бостон Селтікс", знову переможцем вийшов колектив зі штату Флорида, передає кореспондент УНН.

У дебюті гри три точні дальні кидки реалізував захисник “Хіт” Данкан Робінсон, йому протистояв в нападі клубу-суперника Кемба Волкер (17:16). Невелику перевагу у матчі захопили гравці “Бостона” за підсумками першої чверті та початку другої (40:33). До кінця другої 12-хвилинки гравці “Селтікс” пішли у відрив та мали комфортну перевагу перед перервою — 60:47.

За підсумками третьої чверті гравці “Маямі” переломили хід подій завдяки трьом результативним атакам Бема Адебайо та вийшли вперед одразу на 7 пунктів (84:77). У важливі моменти кінцівки матчу “Маямі” вдалося кілька разів відзахищатися та перехопити м’яч та здобути виграш — 106:101.

За “Хіт” 25 балів набрав словенець Драгіч, 21 і 10 підбирань в активі у Адебайо, 18 у Робінсона. У “Бостона” 23 очки набрав Кемба Вокер, по 21 має Тейтум та Браун.

Зауважимо, що “Маямі” повторив клубний рекорд, зробивши в плей-офф камбек в 17 очок.