messi-ta-suares-vryatuvali-barselonu-vid-porazki-u-matchi-z-vismoma-golami

Мессі та Суарес врятували "Барселону" від поразки у матчі з вісьмома голами

• 8619 переглядiв

КИЇВ. 4 квітня. УНН. У матчі іспанської Прімери “Вільярреал” на арені “Ель-Мадрігал” приймав “Барселону” в зустрічі 30-го туру змагань, передає УНН.

Відкрив рахунок Коутіньо на 12 хвилині, який замкнув передачу Малкома. Далі Малком забив ударом головою. На 19 хвилині Коутінью поцілив у штангу на що таким же ударом йому відповів гравець господарів Самуель Чуквезе, який добив м’яч у ціль після того, як він відлетів до нього від стійки — 1:2.

На старті другої половини Карл Токо Екамбі вирівняв становище на полі після пасу Чуквезе. Провал захисту каталонців дозволив Вісенте Іборрі вивести “Жовту субмарину” вперед, а Карлос Бакка реалізував вихід з воротарем, поставивши “Барселону” у складне становище (4:2 на 80 хвилині).

Проте на 86 хвилині Гонсалес отримав червону картку і залишив “Вільяреал” у меншості, чим і скористалися гості. Мессі відзначився зі штрафного, а Суареас забив на 3-й додатковій хвилині — 4:4.

Відзначимо, гравці “Барселони” отримали 7 жовтих карток, тоді як футболістам “Вільярреала” показали 2 жовті і 1 червону.

Окрім того додамо, “Барселона” набрала 70 очок і продовжує лідирувати в Прімері. “Вільярреал” має 30 очок — 2 очки різниці від зони вильоту до Сегунди.