metalist-1925-obigrav-chornomorets-na-starti-tretogo-turu-upl

“Металіст-1925” обіграв “Чорноморець” на старті третього туру УПЛ

• 15792 переглядiв

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Харківський “Металіст-1925” вдома здобув перемогу над “Чорноморцем” в стартовій грі 3-го туру Української Прем’єр-ліги, інформує УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Деталі

Доволі прогнозовано господарі поля майже безперервно володіли м’ячем і намагалися атакувати, натомість гості діяли через контрвипади, користаючи переважно короткими комбінаціями з кількох пасів. І ось за такого плину гри вже в першому таймі глядачі побачили три забиті м’ячі — двічі Владислав Бугай за гостей і Юрій Батюшин за харків’ян.

Тайм від номером два у чомусь вийшов навіть захопливішим, аніж перший. “Металіст 1925” продовжував атакувати, “Чорноморець” намагався взяти своє міцною обороною та контратаками, й вирішальними стали кілька хвилин, коли бразилець Фабіньо забезпечив господарям поля результат — 2:3.

Примітно, що харківська команда вперше перемогла одеську.