mikhaylo-romanchuk-z-rekordom-ukrayini-vigrav-bronzu-na-chs-z-vodnikh-vidiv-sportu

Михайло Романчук з рекордом України виграв "бронзу" на ЧС з водних видів спорту

• 143160 переглядiв

КИЇВ. 22 червня. УНН. Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Плавець Михайло Романчук став бронзовим призером у плаванні з 800 метрів вільним стилем. Про це повідомляє УНН з посиланням на Суспільне Спорт.

Деталі

Для Романчука фінал 800-метрівки вільним стилем став першим з п'яти дисциплін, на які він заявився. Крім цього українець заявився для участі на дистанції 400 та 1500 метрів у басейні, а також на 5 та 10 км на відкритій воді

Романчук був першим українським плавцем, який пройшов у фінал чемпіонату світу в Будапешті. У кваліфікаційному запливі 25-річний українець показав найкращий результат, пропливши дистанцію за 7:44.75 хвилин.

Це перша медаль України у плаванні на світовій першості з водних видів спорту.

Нагадаємо

Україна вдруге в історії завоювала "золото" на чемпіонаті світу з артистичного плавання.