mikolayiv-na-ostannikh-sekundakh-prograv-kharkivskomu-politekhniku-v-basketbolniy-superlizi

“Миколаїв” на останніх секундах програв харківському “Політехніку” в баскетбольній Суперлізі

• 11062 переглядiв

МИКОЛАЇВ-КИЇВ. 19 лютого. УНН. Сьогодні, 19 лютого, у спортивній школі “Надія” МБК “Миколаїв” приймав харківський БК “Політехнік” в рамках баскетбольної Суперліги України. Про це повідомляє кореспондент УНН.

На початку зустрічі обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру. Так, перша чверть логічно завершилася із нічийним рахунком 23:23, а друга з невеликою перевагою гостей 18:22 (41:45).

Велика перерва пішла користь господарям, які у третьому періоді змогли набрати на 11 очок більше за суперника і вперше вийти в лідери зустрічі 23:12 (64:57).

Найзапеклішою виявилася боротьба у заключній чверті.

Так, за 2 хвилини до завершення поєдинку рахунок на табло став нічийним (70:70). Влучний кидок харків’янина Р.Козлова вивів БК “Політехнік” уперед (70:72), але “корабели” буквально відразу організувати результативну контратаку і А.Чемякін влучним кидком знову зрівняв рахунок у зустрічі (72:72).

За кілька секунд до завершення матчу В.Тонченко мав змогу вивести МБК “Миколаїв” вперед, але схибив два з двох штрафних. У свою чергу, гравець БК “Політехнік” С.Кузнецов був більш влучним і закинув один з двох штрафних, чим забезпечив мінімальну перевагу своїй команді у зустрічі. Результат четвертої чверті 8:16 (72:73).

БК “Політехнік” переграв на виїзді МБК “Миколаїв” із загальним рахунком 72:73.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Д.Іванов з МБК “Миколаїв”, який набрав 22 очки. Кращим у складі БК “Політехнік” був Р.Козлов із 18 очками.

Нагадаємо, 17 лютого у поєдинку баскетбольної Суперліги Парі-Матч МБК “Миколаїв” на власному паркеті наніс поразки “Кременю”.