miluoki-baks-zavdali-porazki-komandi-o-lenya-finiks-sans

"Мілуокі Бакс" завдали поразки команді О.Леня "Фінікс Санс"

• 9566 переглядiв

КИЇВ. 27 лютого. УНН. На арені "Харріс Бредлі-центр" в Мілуокі місцеві баскетболісти "Бакс" за присутності 16 051 уболівальник обіграли гостей БК "Фінікс Санс" з рахунком 100:96, передає УНН.

Команди увесь матч не відпускали далеко у рахунку один одного. За результату 97:96 на користь "Бакс" форвард "Санс" Маркіс Крісс схибив два кидка зі штрафної лінії. Натомість господарі відповіли влучним дальнім у виконанні Тоні Снелла.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став гравець збірної Греції Янніс Адетокунбо з "Мілуокі", який набрав 28 очок. У складі "Фінікса" кращим з 23 очками виявився Ті Джей Воррен.

Зазначимо, що українець Олексій Лень другий поєдинок підряд вийшов у стартовому складі, але провів на паркеті тільки 14:08 хвилини, відзначившись 6 очками (2/7 двоочкові, 2/2 штрафні), 9 підбираннями і 2 перехопленнями та жодною втратою.

Примітно, що запасний центровий "Санс" Алан Вілльямс відіграв 33:52 хвилини і зробив результативний дабл-дабл – 17 пунктів + 15 підбирань.

Додамо, що "Мілуокі" мають 26 перемог при 31 поразці, у "Санс" 18 звитяг і 41 фіаско.

Як повідомляв УНН, "Фінікс Санс" О.Леня в овертаймі поступився "Чикаго Буллс".