miluoki-zavdav-rozgromnoyi-porazki-bostonu-u-pley-of-nba

"Мілуокі" завдав розгромної поразки "Бостону" у плей-оф НБА

• 8291 переглядiв

КИЇВ. 2 травня. УНН. Другим матчем півфінальної серії Східної конференції “Мілуокі Бакс” — “Бостон Селтікс” продовжився розіграш плей-оф НБА, передає кореспондент УНН.

На старті гри перевага у рахунку була у гостей — 12:5. Одна дальні спроби Міротіча та його партнерів вирівняли становище, а згодом і допомогли вийти вперед — 59:55 за підсумками половини протистояння.

Нестримний грек Янніс Атентокумпо за підсумками 3-х чвертей мав на власному рахунку 28 очок і допоміг відправити “Бостон” в “нокдаун” (98:73), тому четверта 12-хвилинка стала лише формальністю 123:102 і 1:1 в серії.

За господарів 29 очок і 9 підбирань набрав Антетокунмпо, 28 Міддлтон, 21 Бледсо. У “Селтікс” ніхто не дістався до позначки 20 очок, найбільше у Маркуса Морріса — 17.

Примітно, що “мілуокі” оновили рекорд франшизи за кількістю реалізованих триочкових в окремо взятому матчі плей-оф НБА — 20.