minimalna-zarplata-u-venesueli-syagaye-10-dolariv

Мінімальна зарплата у Венесуелі сягає 10 доларів

 • 8366 переглядiв

КИЇВ. 21 грудня. УНН. Мінімальна місячна зарплата в Венесуелі, збільшена до 4,5 тис. суверенних боліварів з 1 грудня, на сьогодні дорівнює 10,05 доларів в перерахунку на американську валюту. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на дані Центрального банку країни, який у четвер встановив обмінний курс на позначці в 447,6 суверенних болівара за долар, повідомляє УНН.

Протягом цього тижня офіційний курс долара в Венесуелі виріс на 15%. Після проведення деномінації 20 серпня, в ході якої з купюр прибрали п'ять нулів, долар в Венесуелі відразу подорожчав в 24 рази, а потім продовжив рости в ціні.

Як раніше інформував УНН, в останні роки Венесуела переживає гостру соціально-економічну кризу, що супроводжується стрімким зростанням цін і девальвацією болівара. Згідно з оцінками парламентського комітету з фінансів, за підсумками серпня 2018 року інфляція в річному обчисленні становила понад 200000%. МВФ прогнозує інфляцію в 1000000% до кінця року. Офіційні дані про зростання цін у країні не публікуються вже кілька років. За даними ООН, до червня з Боліваріанської Республіки виїхали близько 2,3 млн осіб, в основному в Колумбію, Еквадор, Перу і Бразилію. Закордонні компанії, що працюють у Венесуелі, змушені згортати свій бізнес на тлі чинного в країні жорсткого валютного контролю, що ускладнює їм придбання сировини, а також гіперінфляції, яка позначилася на попиті.

Включення будь-якої країни Держдепартаментом до рейтингу спонсорів тероризму дає підставу мінфіну прийняти каральні заходи проти тих юридичних і фізичних осіб, а також держав, які ведуть торгівлю з цією країною. Під заборону підпадають, зокрема, постачання зброї та товарів подвійного призначення, будь-які банківські операції.

19 квітня 2018 року сенатор-республіканець Корі Гарднер зажадав від Державного департаменту США внести у цей список Росію у зв’язку зі “справою Скрипалів”. 12 червня 2018 року Україна звернулася до Міжнародного суду ООН із позовом про визнання РФ спонсором тероризму.

Санкції, які накладають США на країни, включені ними до списку: заборона на постачання зброї (експорт і продаж); контроль за експортом товарів подвійного призначення; заборони на економічну допомогу; накладення різних фінансових і інших обмежень.

Українські Національні Новини

Економіка