minoborony-nalahodzhuie-priamu-spivpratsiu-iz-zakhidnymy-vyrobnykamy-zbroi

Міноборони налагоджує пряму співпрацю із західними виробниками зброї

 • 28335 переглядiв

Міністерство оборони України налагоджує пряму співпрацю із західними виробниками зброї, такими як Colt Canada Corporation, для постачання стрілецької зброї та забезпечення потреб Збройних Сил України за комерційними контрактами.

Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков зустрівся з віцепрезидент компанії Colt Canada Corporation Алексом Пейном. Сторони обговорили перспективи постачання стрілецької зброї для забезпечення потреб Збройних Сил України за комерційними контрактами між "Агенцією оборонних закупівель" та Colt Canada Corporation. Про це повідомляє Міноборони, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що корпорація Colt Canada, член Colt CZ Group, є ексклюзивним постачальником стрілецької зброї для Збройних Сил Канади.

Канада входить до авангарду основних країн-партнерів, які підтримують Україну з перших днів широкомасштабного російського вторгнення. Зараз налагоджуємо пряму співпрацю із західними виробниками зброї. Ми знайомі з продукцією компанії Colt Canada Corporation та високо цінуємо її якість. Вона використовується як основний вид стрілецької зброї у багатьох арміях світу,

- зазначив Дмитро Кліменков.

Стрілецька зброя широко використовується в усіх видах і родах військ Збройних Сил України. Зараз ЗСУ трансформуються відповідно до стандартів НАТО. Зокрема це передбачає перехід на нові види стрілецької зброї, замінюючи радянську.

Для ефективного забезпечення потреб ЗСУ Міноборони розбудовує прозору та ефективну архітектуру закупівель, правила якої будуть зрозумілими для міжнародного бізнесу. Функція встановлення правил закупівель залишається за міністерством, а безпосередні закупівлі передаються закупівельним агенціям, які будують свою роботу за кращими практиками міжнародного корпоративного управління,

- розповів Дмитро Кліменков.

Нагадаємо

Канада приєднується до чеської ініціативи щодо закупівлі артилерійських снарядів для України, виділивши 40 млн доларів військової допомоги та 7,5 млн доларів на прилади нічного бачення, офіційно приєднавшись до Коаліції проти безпілотників на чолі з Латвією та Великою Британією.